Sigorta POSTA

2020 yılında bir grup sigorta sektörü girişimcisi tarafından kurulan Sigorta POSTA, sigortacılık alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin öncü bilgi kaynağı olma hedefindedir. Sektöre yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği Sigorta POSTA, güncel sigorta sektörü gelişmelerinin yanında, sigortacılık girişimlerinden, bu alandaki yatırım haberlerine kadar geniş kapsamlı yazı ve analizlere yer vermektedir.


Sigorta POSTA; İçerik olarak sigortacılığın Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama noktasında neler yapılabileceğini ortaya koyma amacına öncelik verecektir. Bu konuda Türkiye’de sigortacılığın kalbinin attığı yer haline gelecektir. Sigorta POSTA, sektördeki yatırım&girişim ekosistemiyle ilgili haberlere özel ilgi gösterecektir.

Sigorta POSTA‘ya ulaşın!
Sigorta POSTA, editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek için sigortaposta@gmail.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Basın bülteni gönderimleriniz için lütfen sigortaposta@gmail.com adresini kullanınız.

Sigorta POSTA için yazarlık başvurunuzu buradaki form üzerinden yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: